![15-8-22](https://diagonismoi.evdokimos.edu.gr/wp-content/uploads/2022/08/15-8-22.jpg)
Δείτε τους 1.588 συμμετέχοντες του διαγωνισμού
(κατά αλφαβητική σειρά) σε αρχείο pdf
Ολοκληρώθηκε η κλήρωση του διαγωνισμού στο εξ αποστάσεως Πιστοποιημένο πρόγραμμα Λογοθεραπείας !
Το πρόγραμμα διεξάγεται από τον Εκπαιδευτικό Όμιλο ΕΥΔΟΚΙΜΟΣ
Από την κλήρωση αναδείχθηκε νικήτρια η Vit. A. με αύξοντα αριθμό 806 που θα παρακολουθήσει εντελώς Δωρεάν το Πιστοποιημένο πρόγραμμα Λογοθεραπείας. Ευχόμαστε στην τυχερή συγχαρητήρια και καλή παρακολούθηση!
Από την κλήρωση αναδείχθηκε νικήτρια η Vit. A. με αύξοντα αριθμό 806 που θα παρακολουθήσει εντελώς Δωρεάν το Πιστοποιημένο πρόγραμμα Λογοθεραπείας. Ευχόμαστε στην τυχερή συγχαρητήρια και καλή παρακολούθηση!
*Δείτε τους όρους των διαγωνισμών που διεξάγονται από τον Εκπαιδευτικό Όμιλο ΕΥΔΟΚΙΜΟΣ, κάνοντας κλικ ΕΔΩ.